Dnia 26.06.2026r. zakończyliśmy rok szkolny 2025/2026 w klasach I–III Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II w Rypinie. Był to wyjątkowy moment pełen wzruszeń, radości i podsumowań całorocznej pracy uczniów.
Podczas uroczystości wręczono nagrody i wyróżnienia uczniom. Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i życzymy dalszych sukcesów.
Uroczystość uświetniła część artystyczna przygotowana przez uczniów, którzy z wielkim zaangażowaniem zaprezentowali swoje umiejętności, dostarczając zgromadzonym wielu pozytywnych emocji.
Dziękujemy uczniom, nauczycielom i rodzicom za wspólnie spędzony rok szkolny. Wszystkim życzymy bezpiecznych, słonecznych i pełnych niezapomnianych przygód wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!



































