Uroczyste pożegnanie Absolwentów 2025/2026.
|
Zatrzymaj animacje
Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript
|
Uroczyste pożegnanie Absolwentów 2025/2026.
Dnia 25 czerwca 2026 roku w murach Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II w Rypinie odbyło się uroczyste pożegnanie Absolwentów.
Ósmoklasiści, wraz z rodzicami, gronem pedagogicznym i zaproszonymi gośćmi, świętowali zakończenie pewnego etapu i otwarcie nowego rozdziału w swoim życiu.
Podczas uroczystości nie zabrakło wzruszeń, podziękowań oraz pięknych słów skierowanych do młodych ludzi, którzy przez ostatnie lata tworzyli społeczność naszej szkoły. Dyrekcja, wychowawcy i rodzice zgodnie podkreślali, że Absolwenci SP3 to grupa wyjątkowo utalentowana, ambitna i pełna pozytywnej energii.
Każdy z Absolwentów otrzymał świadectwo ukończenia szkoły, a najwybitniejsi zostali uhonorowani nagrodami za wyniki w nauce, osiągnięcia sportowe i reprezentowanie szkoły. Uroczystość uświetniła część artystyczna w wykonaniu uczniów.
Absolwentom życzymy, aby zdobyta w „Trójce” wiedza i przyjaźnie były solidnym fundamentem w dorosłym życiu. Szkoła zawsze będzie Waszym drugim domem. Drzwi SP3 stoją dla Was otworem!
Powiązane aktualności: |
|
|
|
|