Dnia 18 czerwca odbył się długo wyczekiwany Bal Trzecich Klas. Uczniowie bawili się przy dźwiękach ulubionej muzyki, chętnie uczestnicząc w tańcach i wspólnych zabawach. W programie znalazły się również liczne konkursy i konkurencje, które dostarczyły wszystkim wiele radości i pozytywnych emocji.
Podczas balu panowała wspaniała atmosfera pełna uśmiechu, integracji i dobrej zabawy. Dzieci z entuzjazmem brały udział w przygotowanych atrakcjach, wykazując się kreatywnością, sprawnością oraz umiejętnością współpracy. Nie zabrakło wspólnych tańców, śmiechu i niezapomnianych chwil.
Bal Trzecich Klas był doskonałą okazją do wspólnego świętowania i spędzenia czasu w gronie koleżanek i kolegów. Wszyscy uczestnicy wrócili do domów zadowoleni i pełni pięknych wspomnień.



































