W czerwcu, zamiast tradycyjnych lekcji w klasie, uczniowie klas IV udali się na wycieczkę do Kłodawy i Borysewa. W trakcie zwiedzania (600m pod ziemią) zobaczyli monumentalne komory solne, niezwykłą kaplicę św. Kingi oraz wysłuchali opowieści ludzi pracujących na co dzień w kopalni. Natomiast wizyta w zoo w Borysewie była doskonałą okazją do nauki poprzez obserwację i bezpośrednie spotkanie ze zwierzętami.



































