Uczniowie klasy VI C wraz z wychowawcą i rodzicami pożegnali rok szkolny w wyjątkowy sposób – podczas integracyjnego wyjazdu do ośrodka "Agroturystyka na Polance". Czekało tam na nich kilka godzin pełnych atrakcji na świeżym powietrzu, z dala od miejskiego hałasu, w otoczeniu zieleni i wiejskiego krajobrazu.
W programie znalazło się karmienie alpak i innych zwierząt gospodarskich, a także mnóstwo ruchu i wspólnej zabawy: malowanie na stretchu, przeciąganie liny, mecz piłki nożnej, szaleńcze zjazdy na pontonach z górki, ochładzająca bitwa na pistolety wodne, a na koniec – pyszna kiełbaska z grilla. Nie zabrakło też poszukiwania ukrytych na terenie ośrodka figurek alpak, które dostarczyły dzieciom wiele emocji.
Wychowawca klasy, pan M. Murawski, serdecznie dziękuje rodzicom za zaangażowanie w organizację i opiekę nad dziećmi. To był naprawdę wspaniały i radosny finał całego roku szkolnego!



































