W ramach „Tygodnia dla Bezpieczeństwa” zorganizowaliśmy dla uczniów szkolenie z udziałem policji, straży miejskiej i straży pożarnej. Nasi goście podzielili się praktyczną wiedzą na temat bezpieczeństwa w nagłych wypadkach oraz podczas letniego odpoczynku. Dziękujemy.