Klasa 2c miała wspaniałą okazję spędzić czas w RIO – rypińskim centrum zabaw. Było mnóstwo radości, śmiechu i świetnej zabawy. Dzieci mogły aktywnie spędzić czas, bawić się i integrować w wyjątkowej atmosferze.
Serdecznie dziękujemy Rodzicom za tę wspaniałą niespodziankę i zorganizowanie tak fantastycznego wyjścia. To był dzień pełen niezapomnianych wrażeń i uśmiechów. Było super!



































